Poloha

Dům se nachází na ulici Hrnčířské, mezi ulicemi Štefánikova a Botanická, jenom tři zastávky tramvají od centra města. V blízkosti Moravské zemské knihovny, Fakulty Právnické, Přírodovědecké a informatiky Masarykovy University nebo FAST VUT Brno. Zastávka trolejbusu je vzdálená cca 100 m (ul.Botanická), zastávka tramvaje cca 200 m (ul. Štefánikova nebo Kounicova). Jízdní řády najdete na adrese Dopravního podniku. Interaktivní mapu Brna najdete zde

Vybavení

Každý nájemník má možnost využívat vysokorychlostní trvalé připojení k internetu, každý pokoj má přípojku domácího telefonu a společné televizní antény. Za poplatek je možnost přípojky kabelové televize. V pokojích je položena plovoucí laminátová podlaha. Jednolůžkový pokoj je vybaven válendou, pracovním stolem, šatní skříní a věšákovou stěnou. Ve dvoulůžkovém pokoji je toto vybavení dvakrát. V kuchyni, koupelně a WC je položena keramická dlažba.

Kuchyňská linka je vybavena elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, ledničkou s mrazícím boxem, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. V koupelně je sprchový kout, zapuštěné umyvadlo a velké zrcadlo. Na sociálním zařízení je nainstalováno závěsné WC a umyvadlo. V suterénu ND je prádelna s automatickou pračkou a sušičkou a malé fitcentrum, vše k dispozici nájemníkům.